Janet Jackson Contant geld schreeuwt … $ 125K CONTANT GELD EN TICKY CONTANT GELD !!!
De outfits die Janet droeg in de muziekvideo “Scream” bedroegen $ 125.000 op een veiling.
Het maakte deel uit van Julians veilingevenement getiteld Iconic Treasures from the Legendary Life and Life of Janet Jackson. Janet overhandigde 1.000 items uit haar leven aan Julian, die samenviel met haar 55e verjaardag.
Voor de bijeenkomst … gebruiken we de veilingbeschrijving – een Dexter Wong zwart rond “bolletje” shirt met lange mouwen, een zwarte glanzende leren broek en een paar glanzende zwarte leren dikke enkellaarzen over de lage hakken.
Het kostuum verscheen in de muziekvideo uit 1995, die een enorme hit was.
Mercy International, een organisatie die kinderarmoede bestrijdt, krijgt een deel van het werk.
Andere schatten brachten veel geld op, zoals haar metalen zilveren jas tot op de grond met voering, manchetten en kraag van lamsleer … die voor $ 50.000 werd verkocht. En er was haar zilveren bikini en bijpassende broek die in totaal $ 25.600 bedroegen.
En er is meer … haar jas van de Rhythm Nation Tour uit 1990, hoed uit 1814 en zwarte satijnen handschoenen brachten $ 81.250 op. Koop dit … een paar oorbellen Oprah Winfrey Gepresenteerd aan Janet Jackson op The Oprah Winfrey Legends Ball in mei 2005 werd het geveild. De oorbellen zitten in een sterling zilveren doosje gegraveerd “Bridge To Now” aan de bovenkant en “JJ” aan de voorkant en in een rood leren doosje.
Een stukje van Janets leven is zeker niet goedkoop, maar het is duidelijk de moeite waard.
‘Organisator. Social media-nerd. Algemene communicator. Bacon-geleerde. Trotse pionier op het gebied van popcultuur.’